اطلاعات تماس

آدرس نمایندگی :
شعبه مرکزی : تهران، خیابان جمهوری
بعد از خیابان اردیبهشت ، پلاک 1250
شعبه شرق: خیابان گلبرگ غربی
بعد از میدان هلال احمر نبش کوچه ۹۱ پلاک ۳
شعبه غرب : میدان کاج، خیابان سرو شرقی
نبش کوچه بهزاد، مجتمع شهریار طبقه اول واحد 2

شماره تماس با نمایندگی :

تمیز کردن کیبورد لپ تاپ:

ما در این مقاله به کاربران لپ تاپ های دل آموزش می دهیم تا بدون این که به تعمیرکار مراجعه کنند بتوانند تمیز کردن لپ تاپ را یاد بگیرند. این کار، کار دشواری نمی باشد و با مطالعه این مقاله به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. اگر کیبورد شما کثیف باشد امکان کار نکردن آن زیاد است اما گاها نیز ممکن است که کار کند که با سر و صدای زیادی همراه خواهد شد.

نکته دیگری که در خصوص تمیز کردن کیبورد لپ تاپ وجود دارد این است که یک کیبورد آلوده منشا ویروس می باشد علی الخصوص در این دوران کرونا و بالا رفتن هزینه ها، امکان خرید مداوم کیبورد لپ تاپ وجود ندارد پس تمیز کردن آن به شما پیشنهاد می شود.

برای تعمیرات لپ تاپ دل به نمایندگی تعمیرات دل مراجعه فرمائید.

تمیز کردن کیبورد لپ تاپ

راهنمای تمیز کردن کیبورد :

این نکته را در نظر داشته باشید که وجود گرد و خاک به شکل طولانی مدت، ممکن است به حالت مهلک تبدیل شود. دقت کنید که پیش از هر کاری، لپ تاپ را خاموش کنید. اگر بخواهید خرده های نان، گرد و غبار و… را با دست تمیز کنید این امکان وجود دارد که این خرده ها میان کلید های کیبورد گیر کند، که برای جلوگیری از این موضوع در حالتی که لپ تاپ باز است آن را بر عکس کنید تا به همان صورتی که وارونه می باشد خرده ریز ها می ریزد.

تمیز کردن کیبورد لپ تاپ

پاک کردن غبار و گرد و خاک از روی کیبورد لپ تاپ:

گاها کاربران لپ تاپ ها متوجه گرد و خاکی که بر روی کیبوردشان می باشد، نمی شوند، این اتفاق زمانی کاملا محسوس می شود که، مدت طولانی از لپ تاپ استفاده نشده باشد. برای تمیز کردن گرد و غبار بر روی کیبورد روش های زیر را می توانید امتحان کنید.

برای تعمیرات لپ تاپ خود اینجا کلیک کنید.

تمیز کردن کیبورد لپ تاپ

روش اول:

برای تمیز کردن گرد و غبار اولین روش استفاده از یک برس نرم می باشد که به شما پیشنهاد می شود به آرامی این کار را انجام دهید چرا که فشار زیاد به کیبورد ممکن است به کلید ها آسیب برساند . ضرر را چند برابر کند.

روش دوم:

دومین روش برای تمیز کردن کیبورد لپ تاپ استفاده از یک جارو برقی دستی می باشد. هنگام تمیز کردن با این وسیله به این نکته توجه کنید که جارو برقی شما مکش خیلی زیادی نداشته باشد. پیشنهادی که به کاربران داده می شود، این است که به جای اسپری هوا که اصولا گرد و خاک را پخش می کند، از جارو برقی که مکنده می باشد برای این کار استفاده کنند.

روش سوم:

از دیگر روش هایی که به وسیله آن کیبورد را تمیز می کنند، ژل تمیز کننده می باشد که با پخش ژل، گرد و خاک را تمیز می کند.

تمیز کردن کیبورد لپ تاپ

تمیز کردن جرم و چربی:

مانند تمامی روش ها، این روش را باید به آهستگی شروع کرده و با توجه به قدرت و ضخامت لکه فشار را بیشتر کنید، گاها جرم هایی جذب کلید های کیبورد می شوند که تمیز کردنشان فقط با الکل امکان پذیر می باشد.

اشتراک:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *